Зустріч к.ю.н., доцента кафедри цивільного права і процесу Бутрин-Бока Н.С. та студентів юридичного факультету ТНЕУ з випускниками середніх ЗОШ №26 та №27 м. Тернополя
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/20180524102201.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/20180524102201.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/20180524102655.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/20180524102755.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG-0a6b9e83e3319f864f0e189dd99caa95-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG-7f33eee64a20921609ae8d595d68eb32-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG-202c98260101ac3a5e548e9a4cb717d7-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG-a996fc427bcfef2b2d77be8491fe30eb-V.jpg)
24 травня 2018 року у середніх загальноосвітніх школах м. Тернополя свою роботу продовжувало проводити ЗНО. Саме у цей весняний період перед майбутніми абітурієнтами стоїть нелегкий вибір пріоритетів професії. Разом зі студентами Юридичного факультету ТНЕУ можливість зустрітися з випускниками середніх ЗОШ №26 та №27 м. Тернополя мала змогу к.ю.н., доцент кафедри цивільного права і процесу Наталія Степанівна Бутрин-Бока.
Метою заходу було не лише підтримати учнів, а й надати можливість ознайомитись із особливостями навчання на юридичному факультеті.
Затишну і дружню атмосферу створили студенти, які радо поділилися власним досвідом навчання!!! Після незабутньої зустрічі були зроблені чудові світлини! Із нетерпінням очікуємо поповнення факультетської родини!