Відвідування Тернопільського міськрайонного суду студентами третього курсу юридичного факультету


15.05.2018 року студенти третього курсу юридичного факультету у супроводі к.ю.н., доцента Гнатів Оксани Богданівни відвідали Тернопільський міськрайонний суд.

В ході зустрічі з заступником голови Тернопільського міськрайонного суду, Вийванком Олегом Михайловичем та прес-секретарем Тернопільського міськрайонного суду, Гнідаником Андрієм Романовичем, дізналися про форму організації роботи судді під час здійснення правосуддя, технічне оснащення зали судового засідання та його роботу (засобів аудіофіксації, відео конференції тощо); місце, форму одягу та атрибути судді; місце розташування учасників у залі, послідовність виступів та порядок комунікації учасників засідання, умови допуску до участі, форму і порядок звернення до судді, поважну манеру спілкування з суддею та іншими учасниками засідання, приклади виступів учасників процесу, тощо.
З дозволу голови зазначеного суду студентам провели ознайомлювальну екскурсію у приміщенні суду, під час якої розкрили (концептуально) питання історії його розвитку; розповіли і пояснили зміст функціональної взаємодії між суддів з апаратом суду, суть їхньої роботи; призначення обладнання залів судових засідань та інше.

Студентам була надана можливість бути присутніми на колегіальному судовому засіданні в складі головуючого Базан Л.Т., голови Тернопільського міськрайонного суду Грицака Р.М. та судді Тернопільського міськрайонного суду Ромазан В.В. .

Зазначений захід став черговою знаковою подією у рамках заходів, запланованих на кафедрі цивільного права і процесу юридичного факультету, а також сприяв утвердженню у свідомості майбутніх дипломованих юристів розуміння високих місії та авторитету судів в Україні.
Висловлюємо щиру подяку голові Тернопільського міськрайонного суду Грицаку Роману Михайловичу за надану можливість безпосередньо ознайомити студентів з вищеописаними питаннями роботи судді, суду та сприяння у виховному процесі юристів.