Успішне навчання на ЮФ - це не лише теорія, а й вміння застосувати її на практиці

В межах дуального навчання для студентів 2 та 3 курсів денної форми навчання викладачами кафедри цивільного права і процесу було проведено ряд тренінгів:

25 січня 2022 р. начальником юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області та за сумісництвом викладачем кафедри цивільного права і процесу, кандидатом юридичних наук Іриною Мирославівною Цвігун було проведено тренінг «Використання відкритих даних у юридичній практиці». Під час тренінгу студенти мали можливість ознайомились із механізмом доступу до відкритих баз даних на прикладі функціонування Єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб, громадських об’єднань та Публічноі кадастрової карти, а також вивчити процедуру отримання публічної інформації, яка не підлягає оприлюдненню згідно відкритих даних.

26.01.2022 р.  кандидат юридичних наук, керівник ТОВ «КОНСТАНТА ЮРГРУП» Ростислав Сергійович Лукашов провів ворк-шоп на тему «Особливості юридичного супроводу щодо участі ТОВ в тендерних закупівлях та їх оскарження» .

28.01.2022 р. кафедра цивільного права і процесу ЗУНУ продемонструвала вкотре навчання у дуальній формі із залученням кращих практикуючих юристів. Для студентів 2-3 курсів денної форми навчання ЮФ ЗУНУ було організовано ворк-шоп на тему «Актуальні проблеми участі адвоката у цивільному процесі», який провела екс-суддя Тернопільського апеляційного суду Ткач Олександра Іванівна.