Робочий візит представників Коцюбинської ОТГ в рамках виконання договору між територіальною громадою та кафедрою цивільного права і процесу юридичного факультету
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-a4a66a8cd4619f79a34a7ddf07f049ba-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-a4a66a8cd4619f79a34a7ddf07f049ba-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-a8cc55af87fdffe649a72c071181a4ce-V.jpg)
22 травня 2019 року в рамках виконання договору між Коцюбинською ОТГ та кафедрою цивільного права і процесу ЮФ про надання професійних послуг щодо «Консалтингової послуги у правовій, економічній, маркетинговій, соціокультурній сферах та в сфері адміністрування» викладачі факультету та представники Коцюбинської ОТГ намітили план подальшої роботи на наступний 2020 рік. Одним із головних завдань зустрічі було обговорення Малої Конституції ОТГ згідно умов договору.