Проща до Зарваниці
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG_20180331_123110.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG_20180331_123110.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG_20180331_083317.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG_20180331_083521.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG_20180331_083853.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG_20180331_083911.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG_20180331_083934.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG_20180331_110917.jpg)
31 березня — 1 квітня 2018 року відбулася XIII Проща студентів, випускників, викладачів та працівників юридичного факультету ТНЕУ хресною дорогою з с. Заздрість Теребовлянського району у Маріїнський центр с. Зарваниця.
В с. Заздрість учасники Прощі мали можливість відвідати музей-садибу патріарха Йосипа Сліпого — відвідати хату, у якій мешкала родина Сліпих, музейні приміщення, у яких зберігаються особисті речі Блаженнішого Йосифа, предмети одягу, книги, документи, світлини.