Проблемна група з актуальних питань сімейного права

Протягом другого семестру 2023/2024 навчального року з метою об’єднання студентів 2-го курсу, які вивчають дисципліну Сімейне право і є здібними й талановитими в науковій роботі, під керівництвом к.ю.н., доцента кафедри цивільного права і процесу ЗУНУ Паращук Л.Г. функціонувала проблемна група з актуальних питань сімейного права.

Основним напрямком роботи проблемної групи було дослідження теоретичних та практичних питань реалізації особистих немайнових та майнових прав подружжя, осіб, які проживають однією сім’єю без реєстрації шлюбу.

На засіданнях студенти мали можливість обговорити проблеми правового регулювання шлюбних відносин / фактичних шлюбних відносин та практики застосування судами сімейного законодавства при розгляді справ, що випливають із цих відносин; важливі питання щодо застосування практики ЄСПЛ; окреслити на основі опрацьованих вітчизняних та зарубіжних наукових джерел перспективи розвитку інституту шлюбу / фактичних шлюбних відносин.