Правовий батл між студентами третього та четвертого курсів на тему: "Правовий захист дітей в умовах сучасності"
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/245345844_638646717510694_1347526526114163838_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/245345844_638646717510694_1347526526114163838_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/245456642_638646727510693_5608528863753798003_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/245565894_638646707510695_2030991634576428920_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/245623660_638646704177362_6340404264318224033_n.jpg)
12.10.21. у стінах ЮФ ЗУНУ відбувся Правовий батл між студентами третього та четвертого курсів, в рамках вивчення дисциплін Сімейне право та Цивільний процес на тему: «Правовий захист дітей в умовах сучасності». До розгляду були питання пов’язані із : Булінг у закладах освіти; Порушення батьками особистих немайнових та майнових прав дітей-блогерів; Самовираження особистості та свобода слова; Інтернет-простір як можливість саморозвитку чи загроза для дитини та ін. Переконуємось, що наші студенти — креативні, розсудливі та є гідним продовженням розвитку юриспруденції.
А далі… продовження попереду!