Круглий стіл на тему: «Особисті немайнові права подружжя»
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190325_130808.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190325_130808.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190325_130819.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190325_131031.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190325_131157.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190325_131257.jpg)
25 березня 2019 року відбувся круглий стіл на тему: «Особисті немайнові права подружжя» за участі студентів 3-го курсу денної форми навчання. У ході роботи круглого столу учасниками обговорювалися теми за наступними напрямками: сурогатне материнство; торгівля дітьми; аборти: за і проти. Студенти активно дискутували та ділилися думками з обраних тем з приводу проблемних питань.
Організатором виступила доцент кафедри цивільного права і процесу Бутрин-Бока Н.С. У роботі круглого столу також прийняли участь викладачі кафедри цивільного права і процесу: доцент Труфанова Ю.В., ст. викладач Микитин В.І., викладач Паращук Л.Г.