Екскурсія студентів юридичного факультету до музею пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/image-0-02-04-6fe43470e9a8f71b9f47c632f8d28781c54ce712023533b8484c499491414b5d-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/image-0-02-04-6fe43470e9a8f71b9f47c632f8d28781c54ce712023533b8484c499491414b5d-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/image-0-02-04-150bc8eddaac826ecededc617318c8455a41820d50585d24d9c5d470e6f3c043-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/image-0-02-04-6312eb1fc342ae630b408dbd5ffac8df2c6375976c5fa3fa5f0ad741a8ce82e0-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/image-0-02-04-09908e61358239e521a0af7a61bd860afb861038feab73b2227f06ed0a4189fd-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/image-0-02-04-a2e05cf8a656d7115fb18a66bffec9e67a3e8e663cb53cbe2d0254c199c743b1-V-1.jpg)
23 квітня 2018 року студенти юридичного факультету в рамках навчальної дисципліни “Правове забезпечення діяльності соціальних служб” відвідали музей пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС, розташований у приміщенні обласної спілки «Союз. Чорнобиль. Україна».
Організатором екскурсії виступила доцент кафедри цивільного права і процесу, к.ю.н. Гнатів Оксана Богданівна.
Аварія на Чорнобильській АЕС увійшла в історію людства як найбільша масштабна екологічна катастрофа ХХ століття, наслідки якої, на жаль, будуть нагадувати про себе й нашим нащадкам.
Студенти спеціальності «соціальна робота» отримали незабутні враження, а також інформацію, що дає можливість осмислити уроки соціального захисту осіб, котрі постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також стану діяльності соціальних служб, котрі працюють в даному напрямку.
Колектив кафедри цивільного права і процесу висловлює щиру подяку Голові Тернопільської громадської організації «Інваліди Чорнобиля» Деркач Олександру Станіславовичу за змістовну лекцію та проведену ним екскурсію.