До Дня юриста студентами ЮФ проведено «Інтелектуальний брейн-ринг: земельне право»

У рамках святкування Дня юриста 07 жовтня 2021 р. на юридичному факультеті ЗУНУ відбувся «Інтелектуальний брейн-ринг: земельне право».

Із вступним словом виступив декан факультету Сергій Володимирович Банах, привітав команди, відзначив значущість знань з земельного права й побажав цікавої та запеклої боротьби за перше місце.

До участі було залучено студентів 3-го курсу під керівництвом доцента кафедри цивільного права та процесу Ольги Володимирівни Зигрій.

Студенти були розподілені на п’ять команд на чолі з капітаном, які виявили неабияку кмітливість, ерудицію та винахідливість. Ведучими заходу були студентки гр. ПР- 31 Цибульська Юлія та Мазур Ірина, які з успіхом справилися з поставленим їм завданням.

Змагання розпочалося мотивацією командам своїх назв, під час якої була проявлена креативність. Далі члени команди працювали над отриманим завданням з питань земельного права, з яким гідно справилися й показали, що добре оволоділи теоретичними знаннями.

Оцінювало брейн-ринг компетентне журі.

Наприкінці заходу Ольга Володимирівна наголосила на високому рівні підготовки майбутніх правників, вмінні творчо мислити, володіти собою, чітко відповідати на поставлені питання. Цього разу видалась досить спекотна боротьба за звання кращих знавців своєї справи. Головним подарунком брейн-рингу були додаткові бали до КПІЗУ та іспиту (переможцям).

Ось що говорять студенти про проведений захід:

• група ПР — 33 в захваті від такого проведення, дуже крутий досвід, мозковий штурм повним ходом);
  • дякуємо за можливість взяти участь та показати свої знання у сфері земельного права. Інтелектуальний брейн-ринг був дуже цікавим та пізнавальним💖💖💖 (група ПР-31);
  • дуже сподобався такий формат навчання)) дякуємо (гр. ПР — 35);
  • цінність проведеного виховного заходу в тому, що він допоміг визначити рівень знань та навички в сфері природокористування, а саме в користуванні землею шляхом вирішення ситуаційних завдань. Загалом враження від проведеного заходу позитивне.  Емоційний настрій був піднесеним, всі отримали масу позитивних вражень (ПР-32).

Ще раз щиро вітаємо усіх юристів з професійним святом, команди з перемогою! Бажаємо успіхів та професійного процвітання!

І звичайно ж фото…

Щиро дякуємо всім за участь!