Cуддя Тернопільського міськрайонного суду Герчаківська Ольга Ярославівна провела лекційне заняття з дисципліни "Цивільний процес" на тему: «Новели Цивільного процесуального кодексу України в позовному провадженні»


17 травня 2019 року лекційне заняття для студентів 3 курсу юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету з дисципліни «Цивільний процес» було проведено суддею Тернопільського міськрайонного суду Герчаківською Ольгою Ярославівною на тему «Новели Цивільного процесуального кодексу України в позовному провадженні».

Зазначений захід став черговою знаковою подією у рамках заходів, запланованих на кафедрі цивільного права і процесу юридичного факультету, а також сприяв утвердженню у свідомості майбутніх дипломованих юристів розуміння високих місій та авторитету судів в Україні.
Доцент  Гнатів О.Б. та колектив кафедри цивільного права і процесу висловлюють щиру подяку голові Тернопільського міськрайонного суду Грицаку Р. М. та судді Тернопільського міськрайонного суду Герчаківській О.Я. за багаторічну співпрацю та надану студентам можливість безпосередньо
здобути практичний досвід у стінах юридичного факультету ТНЕУ.