Cтудентами другого курсу в межах вивчення дисципліни «Цивільне право загальна частина» проведено захід на тему «Етапи створення товариства з обмеженою відповідальністю»
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/0-02-05-428a467f7ac7b0bc6005eb7616b814c102242ee3ff62eddae7ef36ac7ae71ac5_52acb1ce96d84d83.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/0-02-05-428a467f7ac7b0bc6005eb7616b814c102242ee3ff62eddae7ef36ac7ae71ac5_52acb1ce96d84d83.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/0-02-05-a51bb6768a02dd5204107cf21de9fc309b185b7fb6c6858186dd60d7de0384c5_805273f84717a99a.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/0-02-05-c7e2c859ecfc885f14965d2a60b8a6e3fd09ac995ffb3ab7d1de3a62a2827c3b_d06bfd196cc390f5.jpg)
30.09.2021 року cтудентами другого курсу групи ПР-24 під керівництвом доцента кафедри цивільного права і процесу Ю.В. Труфанової в межах вивчення дисципліни «Цивільне право загальна частина» проведено захід на тему «Етапи створення товариства з обмеженою відповідальністю».
Даний захід об’єднав студентські інтереси, відтворено поетапно процедуру створення ТОВ.
Щиро дякуємо усім учасникам нашого заходу за участь та співпрацю!