Черговий Форум Лабораторії сімейного права ЮФ ЗУНУ
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/248435616_649199649788734_9072168786920369153_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/248435616_649199649788734_9072168786920369153_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/248713147_649199653122067_739180888680732600_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/248777907_649199833122049_8015215585844956377_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/249041908_649199683122064_7675837784787003977_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/249473059_649199643122068_8922111062933845036_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/250836935_649199549788744_2880481138683096315_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/251016623_649199839788715_6707595957993976746_n.jpg)
29 жовтня 2021 року відбувся черговий Форум Лабораторії сімейного права ЮФ ЗУНУ, на предмет обговорення та дискусії:»Медіація як альтернатива форма вирішення судових спорів та інструмент захисту прав учасників сімейних правовідносин». Спеціальним гостем була практикуюча адвокатка, сертифікований медіатор — Яна Миколаївна Оскоріп. Студенти третього та четвертого курсів ЮФ ЗУНУ, представники кафедри цивільного права і процесу, представник ФКЕПІТ ЗУНУ активно взяли участь в обговоренні актуальних питань по обраній темі! Щиро вдячні усім, хто долучився до нашого заходу та …до нових зустрічей!!!))