Чергове засідання студентського наукового гуртка "Цивіліст"

21 жовтня на юридичному факультеті  відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка «Цивіліст», що функціонує на кафедрі цивільного права і процесу ЗУНУ.
Основним напрямом засідання було обрано галузь «земельне право». Цивілісти вкотре наголосили на бажанні працювати над науковими доповідями, які повністю мають висвітлювати та розкривати актуальність теми.
Учасники гуртка вже змогли представити свої доповіді на обговорення:
— Ціцюра Ольга ПР-32, «Особливості юридичної відповідальності за екологічні правопорушення».
— Паламар Сніжана ПР-33, «Особливості орендного землекористування в Україні».
— Чапля Іванна пр-33, «Добросусідство у земельних правовідносинах»
На засіданні цивілісти проявили зацікавленість щодо подальших зустрічей, обговорили цікаві ідеї, а також організаційні моменти на наступне засідання, яке плануєтсья на 11.11.2021 року.
У зв’язку з переведенням Західноукраїнського національного університету на дистанційне навчання учасники гуртка побажали один одному плідної наукової роботи упродовж навчання та міцного здоров’я.