Адвокатом Віталієм Горбою проведено лекційне заняття з дисципліни «Цивільний процес» на тему«Практика застосування норм Цивільного процесуального кодексу України»
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/71203491_795655090849035_1573781785119031296_o.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/71203491_795655090849035_1573781785119031296_o.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/72426717_795654997515711_6399329395038748672_n.jpg)
30 вересня 2019 року лекційне заняття для студентів 4 курсу юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету з дисципліни «Цивільний процес» провів адвокат Віталій Горба на тему«Практика застосування норм Цивільного процесуального кодексу України».
Віталій Горба поділився досвідом представництва в судах по цивільних справах, ознайомив студентів із проблемними питаннями практики судів України, ділився історіями як із своєї адвокатської практики, так і з періоду викладання на юридичному факультеті.
Доцент Гнатів О.Б. та колектив кафедри цивільного права і процесу висловлюють щиру подяку за багаторічну співпрацю та надану студентам можливість безпосередньо здобути практичний досвід у стінах юридичного факультету ТНЕУ.