Зустріч з суддею Тернопільського міськрайонного суду, членом Ради суддів України, кандидатом юридичних наук Багрієм Тарасом Ярославовичем

15 травня 2017 року слухачі школи «ЛІДЕР ПРАВА» разом з доцентом кафедри цивільного права і процесу юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету, к.ю.н., доцентом Сломою В.М. мали можливість поспілкуватись з суддею Тернопільського міськрайонного суду, членом Ради суддів України, кандидатом юридичних наук Багрієм Тарасом Ярославовичем.

Студенти були присутніми на судовому засіданні під головуванням Тараса Ярославовича.

Після слухання справи суддя провів бесіду, під час якої студенти проявили неабияку активність. Присутні мали можливість задати запитання щодо наявних проблем у сфері судочинства, зокрема щодо перспектив судової реформи та отримати на них кваліфіковані відповіді. Під час зустрічі Багрій Т.Я. також акцентував увагу на морально-етичних засадах правосуддя та основних принципах незалежності судових органів.

Приємним сюрпризом для студентів став подарунок від судді – авторська монографія на тему «Принцип верховенства права як засада розвитку публічного права сучасної України (на матеріалах окремих галузей публічного права)».