Зустріч студентів другого курсу спеціальності "Право" з помічницею нотаріуса - Христиною Вівчар..

Для ефективного засвоєння теорії , продовжуємо поєднувати практичне застосування знань — сьогодні студенти другого курсу спеціальності «Право» ЮФ ЗУНУ , в рамках вивчення навчальних дисциплін «Сімейне право», «Цивільне право (особлива частина) мали змогу поспілкуватися із помічницею нотаріуса — Христиною Вівчар на тему : «Договірні конструкції , що регулюють сімейні правовідносини».
Серед актуальних питань до обговорення були : порядок та форма укладення договорів ; юридична відповідальність за порушення умов виконання договорів ; тенденції застосування нотаріальних форм захисту права власності , тощо.
Діалог між студентами та гостею заходу видався надзвичайно продуктивним .
Висловлюємо щиру вдячність нашій гості за чудову комунікацію та плідну співпрацю !!!