Зустріч студентів другого курсу спеціальності "Право" з помічницею нотаріуса - Христиною Вівчар..
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/437739949_1211469736895053_2393419914550637244_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/437739949_1211469736895053_2393419914550637244_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/438089228_1211469806895046_2799742792357645490_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/438098247_1211469720228388_4727220433223973348_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/439110878_1211471130228247_13861105203160441_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/439130668_1211471070228253_4908619102751436894_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/439181607_1211471116894915_7673962511114443735_n.jpg)
Для ефективного засвоєння теорії , продовжуємо поєднувати практичне застосування знань — сьогодні студенти другого курсу спеціальності «Право» ЮФ ЗУНУ , в рамках вивчення навчальних дисциплін «Сімейне право», «Цивільне право (особлива частина) мали змогу поспілкуватися із помічницею нотаріуса — Христиною Вівчар на тему : «Договірні конструкції , що регулюють сімейні правовідносини».
Серед актуальних питань до обговорення були : порядок та форма укладення договорів ; юридична відповідальність за порушення умов виконання договорів ; тенденції застосування нотаріальних форм захисту права власності , тощо.
Діалог між студентами та гостею заходу видався надзвичайно продуктивним .
Висловлюємо щиру вдячність нашій гості за чудову комунікацію та плідну співпрацю !!!