Засідання наукового гуртка "Цивіліст"
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/20170920_142839.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/20170920_142839.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/20170920_142820.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/20170920_142841.jpg)
20 вересня 2017 року відбулося засідання наукового гуртка «Цивіліст» по напрямах: цивільне право та процес, сімейне право, житлове право; трудове право, право соціального забезпечення; екологічне, земельне та аграрне право.
На засіданні обговорено організаційні питання. Керівником гуртка було обрано к.е.н., доцента Зигрій Ольгу Володимирівну; старостою гуртка — студента групи ПР-42 Багрія Юрія, секретарем гуртка — студентку групи ПР-33 Совтис Людмилу.
За результатами засідання ухвалено:
проводити засідання кожного місяця протягом навчального семестру;
затвердити графік проведення засідань гуртка;
затвердити тематику написання наукових робіт;
затвердити вимоги до написання наукових робіт.