Засідання наукового гуртка "Цивіліст"

25 жовтня 2017 р. о 14.10 год в актовій залі юридичного факультету відбулося засідання наукового гуртка кафедри цивільного права і процесу «ЦИВІЛІСТ», керівником якого є доцент кафедри О.В. Зигрій. Гурток об’єднує студентів, аспірантів та викладачів кафедри, які займаються спільним дослідженням актуальних багатоаспектних проблем у цивільному праві та цивільному процесі. До участі у роботі гуртка долучилися студенти КЕПІТ спеціальності «Право».

Метою засідання є набуття навичок самостійного наукового дослідження, узагальнення та систематизації правового матеріалу, викладу результатів своїх розробок в усному виступі перед слухачами та підготовки їх за наявності необхідних умов до опублікування.

Студентами активно обговорювалися актуальні питання, зокрема:

— староста гуртка студент гр. ПР-43 Багрій Юрій презентував тему: “Топ 10 змін в процесуальному  законодавстві”;

— студентка гр. ПР-41 Созанська Тетяна  виступила з доповіддю “Пенсійна реформа в Україні 2017: переваги та недоліки”;

— студентка гр. ПР-42 Андрєєва Катерина поділилася думками з приводу доцільності запровадження Антикорупційного суду;

— студентка гр. ПР-42 Лозинська Катерина виступила з доповіддю “Позов – судова форма захисту прав та інтересів у позовному провадженні” та студентка гр. ПР-33 Совтис Людмила з доповіддю про забезпечення охорони та захисту лісів”.

На засіданнях гуртка студенти виховують в собі професійні якості, необхідні кожному юристу, а саме вміння виступати перед аудиторією і логічно послідовно, переконливо і грамотно висловлювати та захищати свої думки.

Від імені колективу кафедри цивільного права і процесу та учасників наукового гуртка висловлюємо подяку студентам КЕПІТ  за активну участь  та дирекції коледжу за сприяння в організації студентів.