Засідання наукового гуртка "Цивіліст"
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-fc571719aed5e6a25d0ac5596db86db9cad30a402a26fe8e4c1ae3cbd7034e3a-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-fc571719aed5e6a25d0ac5596db86db9cad30a402a26fe8e4c1ae3cbd7034e3a-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-f0f359cbdb88714988987667102f56ce6efc89879eefce98fca62de9e4fa9a1a-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-de73e2e116a4a2b12912c7cdccb89ef69009244ec0a68b4e00037a5f52a4a574-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-cb6f5481b050518c886a7111eafed8ede36a3737d658411e9843a29ff6f09087-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-c2961345b75c38a17e6a1233ef78b67345a6789f0bd028caf9b60f605f2b6012-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-ac86ea174bc40d2b41270f40a24e1975d503118206f3483f79c93a601216cff0-V_1.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-a4b3d4f02397a5fcc147765d5f19bc5d91a071ba4aaedc15d4d716ccebed5c24-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-347659129fd86da486e76c5ac1b89ad5344d266d247722bcf291e940327f321d-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-66208e4e7fcd4a9bbdeb66cde9588d79d5a482321e4c87f121c41ccf59a6383c-V_3.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-783eda0ab694d6627ec24d258bc3cd2315fe451040fd2cd4885c81cfebbdec6c-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-582e7f86526cf33077e8526e7052325284ac75e86bfababb1b0801da0bcddf96-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-79af4a395e21cd5f1560af5ada6bc82f59baf4bc338982e4dd2b3835a4b6d71c-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-60c38871bee3fe72a6899ce776f42ea4fd84538aef2d9088d38c86073e40414b-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-23bf453acffd7c9f683471f02e0b843ad762cbee725f1ea2aceedb59e331683b-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-5cf2d92e54a8208e00251a9dd3af2c83a42ad26d09211b57878a954989b2e031-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-4eb864cfa2307ac5066bc9804785252e887fa59d6c8f664122f0e8314948f673-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-3f5d22a5bc73901ab0d676482849c715176eb4c19b83557155b79d24f5624f50-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-3ec37faac5377233824a30941d9340d20695cd8969c2018ce4df4db368da2a74-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-3e60f1ed325cec833be8c210b5de5636834f4b603b43c15ffb44b3c58b29d82c-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/image-0-02-05-1f54ccc911269d78d3027b9cbdbc21f8dac6cc40f8a42de3ac5344be7cdb2658-V_1.jpg)
25 жовтня 2017 р. о 14.10 год в актовій залі юридичного факультету відбулося засідання наукового гуртка кафедри цивільного права і процесу «ЦИВІЛІСТ», керівником якого є доцент кафедри О.В. Зигрій. Гурток об’єднує студентів, аспірантів та викладачів кафедри, які займаються спільним дослідженням актуальних багатоаспектних проблем у цивільному праві та цивільному процесі. До участі у роботі гуртка долучилися студенти КЕПІТ спеціальності «Право».
Метою засідання є набуття навичок самостійного наукового дослідження, узагальнення та систематизації правового матеріалу, викладу результатів своїх розробок в усному виступі перед слухачами та підготовки їх за наявності необхідних умов до опублікування.
Студентами активно обговорювалися актуальні питання, зокрема:
— староста гуртка студент гр. ПР-43 Багрій Юрій презентував тему: “Топ 10 змін в процесуальному законодавстві”;
— студентка гр. ПР-41 Созанська Тетяна виступила з доповіддю “Пенсійна реформа в Україні 2017: переваги та недоліки”;
— студентка гр. ПР-42 Андрєєва Катерина поділилася думками з приводу доцільності запровадження Антикорупційного суду;
— студентка гр. ПР-42 Лозинська Катерина виступила з доповіддю “Позов – судова форма захисту прав та інтересів у позовному провадженні” та студентка гр. ПР-33 Совтис Людмила з доповіддю про забезпечення охорони та захисту лісів”.
На засіданнях гуртка студенти виховують в собі професійні якості, необхідні кожному юристу, а саме вміння виступати перед аудиторією і логічно послідовно, переконливо і грамотно висловлювати та захищати свої думки.
Від імені колективу кафедри цивільного права і процесу та учасників наукового гуртка висловлюємо подяку студентам КЕПІТ за активну участь та дирекції коледжу за сприяння в організації студентів.