З нагоди 25-ліття ЮФ ЗУНУ викладачі кафедри цивільного права і процесу ЗУНУ отримали подяки від голови Тернопільськоі облради Михайла Головко
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/4-Parash.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/4-Parash.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/3-Parashh.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/2-Parashh.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/1-Parashh.jpg)
З нагоди 25-ліття ЮФ ЗУНУ викладачі кафедри цивільного права і процесу ЗУНУ к.ю.н., викладач Лілія Паращук та к.е.н., доцент Ольга Зигрій отримали подяки від голови Тернопільськоі облради Михайла Головко та попри складний сьогоднішній день, в укритті без світла, прослухали лекцію Ірини Фаріон присвячену 80-літтю УПА «Внескорені тернопільці».
Знайомство з неймовірною жінкою, повноі енергіі, патріотизму, невичерпного духу перемоги, залишило незабутні враження ![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)