Юридичний форум "Медична реформа: правові реалії"

10.10.2019 року на базі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету відбувся юридичний форум «Медична реформа: правові реалії» ( модератори заходу: Уляна Коруц, Наталя Майка). Захід пройшов на одному подиху, адже були розглянуті питання, які стосуються кожного. Велика подяка спікерам: Юлії Савеловій, Наталії Калинюк, Надії Гуменній, Наталії Бачинській; колективу кафедри цивільного права і процесу, студентам Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, Галицького коледжу ім. В. Чорновола.

І звичайно, окрема подяка, декану юридичного факультету, Сергію Володимировичу Банаху за підтримку та організацію.

Однозначно захід став стартом для подальших напрацювань у галузі медичного права.