Юридичний форум "Медична реформа: правові реалії"
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/71940898_2408630379251918_7330344821522956288_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/71940898_2408630379251918_7330344821522956288_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/72157650_2408630985918524_1526198963433111552_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/72443657_2408630169251939_7190298994700976128_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/72946835_2408631399251816_3787686836063698944_n.jpg)
10.10.2019 року на базі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету відбувся юридичний форум «Медична реформа: правові реалії» ( модератори заходу: Уляна Коруц, Наталя Майка). Захід пройшов на одному подиху, адже були розглянуті питання, які стосуються кожного. Велика подяка спікерам: Юлії Савеловій, Наталії Калинюк, Надії Гуменній, Наталії Бачинській; колективу кафедри цивільного права і процесу, студентам Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, Галицького коледжу ім. В. Чорновола.
І звичайно, окрема подяка, декану юридичного факультету, Сергію Володимировичу Банаху за підтримку та організацію.
Однозначно захід став стартом для подальших напрацювань у галузі медичного права.