Воркшоп "Від теорії до практики застосування Закону України "Про товариства з обмеженою відповідальністю та додатковою відповідальністю"

29.11.2018 року з нагоди проведення Міжнародного тижня права в рамках вивчення дисциплін «Корпоративне право України» та «Правові основи реєстраційно-дозвільних послуг в Україні»  магістри спеціальності «Право» мали можливість отримати практичні навички застосування теоретичних знань. Своїм досвідом поділилися юристи-практики: Лариса Легка (державний реєстратор з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) та адвокат Максим Майка.
Модераторами заходу є Уляна Коруц та Наталя Майка.
P.S. такі неформальні форми навчання, одним з видів яких, є Воркшоп є новими тенденціями у юридичній освіті,  які дають змогу в невимушеній обстановці отримати навики застосування теоретичних знань у практичній діяльності.
Велике дякую студентам, які відкриті до нового; юристам-практикам та адміністації юриличного факультету, які підтримали нашу ініціативу.