В рамках тижня права на юридичному факультеті ЗУНУ активні студенти вкотре провели вельми цікавий захід: Інтелектуальний брейн-ринг з права природокористування.

Студенти 6-ти груп отримали інтелектуальну і логічну задачу, з розв’язком якої успішно впорались.
Протягом усього заходу студенти активно розв’язували та доводили правильність вирішення задачі. Журі визначили переможців нашого брейн-рингу.
Незважаючи на непростий час в країні, ми все ж маємо можливість долучатись до різних цікавих правових заходів на рідному ЮФ, тому що разом віримо у перемогу України.