В рамках проекту «Бінарна лекція» для магістрів напряму підготовки "Право" лекцію з дисципліни "Правові основи реєстраційно-дозвільних послуг в Україні" проведено в.о. начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області Романом Тарасовичем Медведьом

09.11.2018 року в рамках проекту «Бінарна лекція», за підтримки декана юридичного факультету Сергія Володимировича Банаха, для студентів (магістрів) напряму підготовки «Право» з дисципліни «Правові основи реєстраційно-дозвільних послуг в Україні» проведене лекційне заняття на тему: «Система здійснення декларативних та дозвільних процедур у будівництві» в.о. начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області Романом Тарасовичем Медведьом та керівником курсу кандидатом юридичних наук Наталею Володимирівною Майкою.

Лекційне заняття відбулося у формі діалогу між лекторами та студентами щодо теоретичних та практичних аспектів у сфері будівництва.
В кінці заняття студенти разом із керівником курсу висловили щиру подяку Роману Тарасовичу за змістовну та пізнавальну лекцію. Очікуємо наступних зустрічей для продовження плідної праці!

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещении

P.S. Такі зустрічі є ефективними та цікавими для майбутніх поколінь правників, адже саме в такій формі лекції поєднують теоретичні знання із практичним застосуванням.