В межах Тижня права у стінах юридичного факультету ЗУНУ для студентів третього курсу денної форми навчання було проведено майстер-клас зі страхового права

4 жовтня 2023 р. в межах Тижня права у стінах юридичного факультету ЗУНУ для студентів третього курсу денної форми навчання було проведено майстер-клас зі страхового права. Модераторами заходу виступили завідувач кафедри цивільного права і процесу, д. ю. н., проф. Ірина ЛУКАСЕВИЧ-КРУТНИК та директор європейської страхової компанії «Євролайфгруп» (центральний офіс м. Грац, Австрія) Світлана ЧАЙКА. Під час заходу студенти мали можливість поспілкуватися про систему накопичувально-страхових полісів, медичного захисту, пенсійного забезпечення, практику укладання договорів страхування за європейськими та американськими стандартами права.