Участь викладачів кафедри у Європейських днях молодіжної культури у Стальовій Волі (Республіка Польща)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/32467316_1971780059817912_2857227083858313216_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/32467316_1971780059817912_2857227083858313216_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/32477901_1971591543170097_6969273346219311104_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/32538522_1971587409837177_8785053410069053440_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG-c263593557af92ed4afe4f135e107412-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG-edc61d1463778c597c0ee3c444e720b7-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG-ef95f5ab69211ed308aad4ac4dd974e5-V.jpg)
6-10 травня 2018 року доценти кафедри цивільного права і процесу Слома Валентина Миколаївна та Гнатів Оксана Богданівна разом зі студентами юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету прийняли участь у Європейських днях молодіжної культури у Стальовій Волі (Республіка Польща), організатором яких виступив Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ.