У студентів 2 курсу Юридичного факультету в рамках вивчення дисципліни «Міжнародні стандарти захисту прав людини» відбувся Круглий стіл на тему : «Новітні права людини»

На завершення Тижня права, у студентів 2 курсу спеціальності «Право» ЮФ ЗУНУ, у рамках вивчення дисципліни «Міжнародні стандарти захисту прав людини» за сприянням доцентів кафедри цивільного права і процесу Зайцевої-Калаур Інни та Бутрин-Бока Наталії відбувся Круглий стіл на тему : «Новітні права людини».
Студенти активно та інформативно висвітлили сучасні проблеми суспільства : евтаназія, зміна, статі, трансплантація органів, штучне запліднення, незалежне від державного втручання життя за релігійними, моральними поглядами , використання віртуальної реальності доступ до інтернету, “child free”.
Неабияка активність обговорень та дискусій вирувала в атмосфері !