У рамках Тижня права студенти Юридичного факультету побували у судовому засіданні у Тернопільському міськрайонному суді Тернопільської області
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-1.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-1.jpg)
05.10.2023 року в рамках ТИЖНЯ ПРАВА на юридичному факультеті ЗУНУ, студенти побували у судовому засіданні у Тернопільському міськрайонному суді Тернопільської області у справі про розірвання шлюбу, визначення місця проживання та стягнення аліментів разом зі своїм викладачем, Наталією БАЧИНСЬКОЮ, яка виступила представником (позивача) у даній справі.