«Тиждень права» у юридичному ЗУНУ йде повномасштабно !
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/4.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/3.jpg)
Студенти другого курсу спеціальності «Право», в рамках вивчення дисципліни «Корпоративне право», мали змогу взяти участь у двох заходах :
зустріч із адвокаткою Гнат Надією , яка фахово поділилася своїм практичним досвідом по вектору : «Корпоративні спори та порядок їх вирішення», де студенти мали змогу отримати відповіді на актуальні питання щодо обраної тематики та отримати безцінні поради від Надії Гнат, які застосовуватимуть і при подальшому вивченні навчальної дисципліни, і при обранні професії адвоката-корпоративника .
Насправді , надзвичайно продуктивно та інформативно відбувся взаємозв’язок між студентами та адвокаткою . Щиро дякуємо за співпрацю Надії Гнат та Ростиславу Лукашову.
Відбувся також Круглий стіл на тему обговорення : «Бізнес в умовах війни в Україні», на якому студенти виступили у статусі спікерів та консультантів з приводу питань : порядок створення ТОВ в сучасних умовах ; релокація підприємств із вимогою воєнного стану ; стан бізнесу в умовах сьогодення та ін.
Конструктивна дискусія завжди дає свої результати !