«Тиждень права» на ЮФ ЗУНУ невпинно продовжує роботу
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/1.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/1.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-1.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-1.jpg)
05.10.2023 року, у день студентського самоврядування , студенти другого курсу спеціальності «Право» (ПР-21,22,23 ) провели тренінгове заняття , у рамках вивчення дисципліни «Цивільне право» на тему: «Порядок створення Товариства з обмеженою відповідальністю в умовах сучасності».
Зі своїми функціями студенти справилися на «відмінно», а тому будемо продовжувати !