Тематичних захід «Вплив прецеденту на розвиток трудового права» для студентів другого курсу ЮФ ЗУНУ спеціальності "Право" в рамках дисципліни "Трудове право"

Сьогодні, 18.03.2024р.  для студентів другого курсу ЮФ ЗУНУ спеціальності «Право» в рамках дисципліни «Трудове право»
відбувся тематичних захід «Вплив прецеденту на розвиток трудового права».
На зустріч завітав суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Осташ Андрій Васильович.
Модератором заходу виступила старший викладач кафедри цивільного права та процесу, кандидат юридичних наук Цвігун Ірина Мирославівна.
Під час зустрічі розглянуто основні аспекти судового розгляду трудових спорів, поняття «зразкова справа» та її застосування при розгляді трудових спорів адміністративними судами. Обговорено практичні питання застосування трудового законодавства.
Зустріч відбулась у жвавій дискусії.
Дякуємо Осташу Андрію Васильовичу за приділений час, цікавий та змістовний захід.