РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НАВЧАННЯ У 2 СЕМЕСТРІ 2020-2021 Н.Р.

Дорогі студенти, раді вітати вас із початком навчання у другому семестрі 2020-2021 н.р. !!!

До вашої уваги пропонується вивчення загальнообов’язкових та вибіркових дисциплін, які забезпечуватимуться кафедрою цивільного права і процесу, зокрема: Трудове право, Цивільне право (особлива частина),Цивільний процес, Нотаріат в Україні, Речове право, Медичне право, Спадкове право та інші.

Опанування матеріалу буде супроводжуватися не лише основами теоретичного матеріалу, а вирішенням рейсових завдань, проведенням зустрічей із юристами-практиками, участі у наукових заходах та проектах.

Бажаємо успіхів та наукових звершень!!!

У розділі «Головна» додаємо перелік тем для потенційних наукових досліджень, які би ви могли опублікувати, беручи участь у Наукових конференціях!