Проведено модельоване судове засідання з вирішення трудового спору (поновлення на роботі працівника, звільненого на підставі п. 7 ст. 40 КЗпП України) за участю студентів групи ПР-21


3 червня 2019 року в межах вивчення дисципліни «Трудове право» за участю студентів групи ПР-21 було проведено модельоване судове засідання з вирішення трудового спору (поновлення на роботі працівника, звільненого на підставі п. 7 ст. 40 КЗпП України).
Під час підготовки до судового засідання студенти готували необхідні документи (позовну заяву, відзив на позовну заяву, додатки на обґрунтування своїх вимог, клопотання про виклик свідка, долучення доказів та ін.).
Учасники процесу відстоювали свої позиції по справі, задавали запитання свідкам.
Модельоване засідання пройшло в доброзичливій атмосфері, в умовах змагальності сторін.
Щиро вдячна студентам групи ПР-21 за те, що підтримали ідею проведення засідання та успішно справились із завданням. Впевнена, що в майбутньому ви гідно будете виконувати свої професійні обов’язки, вміло застосовувати на практиці набуті теоретичні знання.
Дякую доценту кафедри цивільного права і процесу Гнатів О.Б. за допомогу в проведенні засідання, доценту кафедри міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії Жукорській Я.М. та викладачу кафедри кримінального права та процесу Юркевич І.І. за моральну підтримку.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, стол и в помещенииНа данном изображении может находиться: Valya Sloma и Yaryna Zhukorska, люди улыбаются, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении