Проведено круглий стіл, присвячений тематиці діяльності українських медіа в умовах війни.
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/432179157_1195770561798304_519816974253389959_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/432179157_1195770561798304_519816974253389959_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/432222490_1195770555131638_8059543919022246450_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/434297684_1195769771798383_2392518812243527421_n.jpg)
22 березня у стінах юридичного факультету ЗУНУ під керівництвом доцента кафедри цивільного права і процесу Зайцевої-Калаур І.В. в межах вивчення навчальної дисципліни «Інформаційне право» студентами-магістрами проведено круглий стіл, присвячений тематиці діяльності українських медіа в умовах війни.
Дана тема є актуальною, оскільки відбулися ґрунтовні зміни з прийняттям Закону України «Про медіа». Цей закон пропонує регулювання порядку діяльності Нацради та медіа під час агресії, визначає зміст інформації, пов’язаної зі збройною агресією, яку забороняється поширювати тощо.
![🔍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f50d.png)
o Обмеження та особливості роботи медіа під час війни
o Роль професійних журналістів і блогерів під час війни
o Вплив медіа на формування довіри громадян до влади в період війни.
o Саморегуляція українського медіа під час дії воєнного стану в Україні
o Меми як важлива складова контенту мас медіа під час війни
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)
Війна ставить перед медіа нові виклики, але водночас відкриває можливості для розвитку та самоствердження.
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)