Проведено круглий стіл, присвячений тематиці діяльності українських медіа в умовах війни.

22 березня у стінах юридичного факультету ЗУНУ під керівництвом доцента кафедри цивільного права і процесу Зайцевої-Калаур І.В. в межах вивчення навчальної дисципліни «Інформаційне право» студентами-магістрами проведено круглий стіл, присвячений тематиці діяльності українських медіа в умовах війни.
Дана тема є актуальною, оскільки відбулися ґрунтовні зміни з прийняттям Закону України «Про медіа». Цей закон пропонує регулювання порядку діяльності Нацради та медіа під час агресії, визначає зміст інформації, пов’язаної зі збройною агресією, яку забороняється поширювати тощо.
🔍 Особливу увагу приділили таким питанням, як:
o Обмеження та особливості роботи медіа під час війни
o Роль професійних журналістів і блогерів під час війни
o Вплив медіа на формування довіри громадян до влади в період війни.
o Саморегуляція українського медіа під час дії воєнного стану в Україні
o Меми як важлива складова контенту мас медіа під час війни
📢 Спільними зусиллями було зʼясовано, що медіа відіграють важливу роль під час війни, надаючи інформацію, формуючи громадську думку, об’єднуючи суспільство та захищаючи права людей.
Війна ставить перед медіа нові виклики, але водночас відкриває можливості для розвитку та самоствердження.
‼️ Тому не будьте байдужими і підтримуйте українські медіа.
🎓 Спікерами виступали магістри юридичного факультету: Мороз Софія, Смакула Наталія, Бучинська Діана, Чапля Іванна, Гніздюх Назарій, Труш Анастасія, Слоневський Данило, Демида Володимир, Підгородецька Юлія, Бурачок Вікторія.