Першокурсники юридичного факультету підвідали бібліотеку м. Л. Каніщенка ЗУНУ
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/8.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/8.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/10.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/13.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/14.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/15.jpg)
14 вересня 2021 року студенти гр. ПР-11 та ПР-13 Юридичного факультету разом з кураторами Інною Вячеславівною Зайцевою-Калаур та Ольгою Володимирівною Зигрій відвідали бібліотеку ім. Л. Каніщенка ЗУНУ.
Досвідчені бібліографи ознайомили першокурсників з роботою відділів: інформаційно-бібліографічного, комплектування та обробки літератури, інформаційно-технічного, обслуговування, читального залу для викладачів та аспірантів, читального залу для студентів. Цікавим для студентів було ознайомлення з особливостями пошуку літератури в електронному каталозі.
Молодь ЮФ щиро вдячна працівникам бібліотеки за цікаву та змістовну екскурсію.