Онлайн-обговорення теми «Розірвання договору оренди земельної ділянки»
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/0-02-0a-2f942e5672865a1a1ce3bcfbf554ed06384aedb628dbe3ba5ba1b118877a3d99_1f000a4d.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/0-02-0a-2f942e5672865a1a1ce3bcfbf554ed06384aedb628dbe3ba5ba1b118877a3d99_1f000a4d.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/0-02-0a-659c1112d3c852106dd9a88f62ab44b7f43ed55b21dc2df34b4ad430a4d754cf_5bca3234.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/0-02-0a-673e60ff68038b4294a53128e0a97c578f7fc4635fc004bacb66b9d7bb59df3c_cec544d2.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/0-02-0a-e9a382e61a630b3ea02f1a3e5f7420c12435a9e13a9adab3148ccf61b471fec3_4f66c503.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/0-02-0a-f1f16c0a93bb7efc2ebf03c10607a740c5396713ed084b03dce7901d1c7f5da0_f653a290.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/0-02-05-2ac11cfe4c4f53bbf0d488bcbb9b0f408b1384d18f14d76c4b69498829a1f612_72f515f5.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/2.png)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/4.png)
У неділю, 15.11.2020, з ініціативи студентів 3-4 курсів ЮФ ЗУНУ було проведено онлайн-обговорення теми «Розірвання договору оренди земельної ділянки».
Спікерка, Світлана Федорівна Нужда, заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги професійно не тільки розкрила дану проблематику, але й надала компетентні відповіді, заінтригувала можливістю проведенням онлайн-тренінгів для членів гуртка «Цивіліст».
Даний захід об’єднав інтереси, як студентів, так і цивілістів, і, навіть, студентів спеціальності «Політологія» та був проведений з метою покращення навчального процесу з дисципліни «Право природокористування» в частині тренінгових занять, керівником курсу якого є доцент кафедри цивільного права і процесу ЗУНУ Ольга Володимирівна Зигрій.
Ми щиро вдячні за зустріч Світлані Федорівні Нужді !
До нових зустрічей !