Навчальне судове засідання з розгляду трудового спору за участю студентів четвертого курсу юридичного факультету ТНЕУ та судді Тернопільського міськрайонного суду Сташків Н.М.

29.11.2018 року відбулось навчальне судове засідання з розгляду трудового спору за участю студентів четвертого курсу юридичного факультету ТНЕУ та судді Тернопільського міськрайонного суду Сташків Н.М.
Даний формат практичної підготовки є дуже корисним для студентів. Змодельоване судове засідання дало можливість побачити зв’язок теорії з практикою, стимулювати студентів до більш поглибленого вивчення норм матеріального і процесуального права.
На завершення учасники судового засідання підвели підсумки плідної роботи. Суддя Сташків Н.М. відмітила достатньо високий рівень знань студентів та вказала на обставини, які слід враховувати при підготовці до розгляду даної категорії справ.
Організатори доц. Слома В.М. та доц. Гнатів О.Б. висловлюють щиру подяку декану юридичного факультету ТНЕУ Банаху С.В., голові Тернопільського міськрайонного суду Грицаку Р. М. та судді Тернопільського міськрайонного суду Сташків Н.М. за надану студентам можливість безпосередньо здобути практичний досвід у стінах юридичного факультету ТНЕУ.