Наукові здобутки кафедри у 2020 році

Пандемія короновірусу і пов»язаний з нею карантин певною мірою змінив формат діяльності кафедри цивільного права і процесу, залишивши поза увагою інформування про важливі для кафедри моменти.

Разом з тим, колектив кафедри пишається тим, що у 2020 році кафедра поповнилася:

новим кандидатом юридичних наук — старший викладач Ростислав Сергійович Лукашов 24 липня 2020 року успішно захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата юридичних наук;

новим  доктором юридичних наук — к.ю.н., доцент кафедри Валентина Миколаївна Слома 19 грудня 2020 року успішно захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора юридичних наук.

Щиро вітаємо наших колег і бажаємо успішного втілення творчих та наукових задумів, неймовірних сил, світлого розуму та блискучих ідей для подальшого саморозвитку та самореалізації!