Колектив кафедри цивільного права і процесу щиро вітає прекрасну половину людства з чудовим весняним святом – Жіночим днем!
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/3.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/3.jpg)
Хай у ваше життя прийде низка радісних і грандіозних подій, прекрасних й надихаючих ідей, крутих та щасливих змін. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Бажаємо завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні !
Зі святом !