20-21 квітня 2018 року на базі юридичного факультету ТНЕУ проходила ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід».

Захід проводився під егідою Міністерства юстиції України, Асоціації українських правників, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Люблінського католицького університету Іоанна Павла ІІ (Польща), Пряшівського університету (Словаччина) за участі науковців з Польщі, Німеччини, Італії, Грузії, Словаччини та інших країн.

Після пленарного засідання конференції кафедра цивільного права і процесу продовжила обговорення актуальних питань щодо приватно-правових засад реалізації прав людини у формі сучасної дискусійної платформи, яка дала змогу знайти відповіді на багатогранні складні запитання.Науковці та практики мали чудову нагоду обмінятися з іноземними гостями власними думками, досвідом та баченням існуючих проблем.

Підведення підсумків конференції відбулося у Збаразькому замку. Важливою подією того дня булоурочисте вручення дипломів випускникам-магістрам юридичного факультету ТНЕУ. Зустріч зіноземними гостями, батьками, професорсько-викладацьким колективом запам’ятається випускникам на довгі роки їхнього життя.

Кафедра цивільного права і процесу щиро вітає випускників ЮФ ТНЕУ!!!