ІІ відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір "NATUS VINSERE" на кубок ректора Тернопільського національного економічного університету


21-22 березня 2018 року на юридичному факультеті ТНЕУ було проведено  ІІ відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINSERE» на кубок ректора Тернопільського національного економічного університету.

Інтелектуальний турнір «Natus vincere» було організовано для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів 1-2 курсів коледжів. Під час проведення Турніру здійснювалась робота чотирьох секцій: правової, історико-філологічної, соціолого-психологічної та секції міжнародного права, міжнародних відносин і дипломатії.

Мета Турніру —  створення умов для реалізації та розвитку творчих здібностей учасників, формування у них інтересу до правознавства, міжнародного права, історії, рідної мови, соціології, психології, залучення учнів і студентів до наукової діяльності, виховання почуття причетності до процесу творення України як правової, соціальної держави з національно свідомими громадянами.

Викладачі кафедри цивільного права і процесу прийняли активну участь як у підготовці до даного заходу, так і у його проведенні. Допомогу учасникам правової секції у якості кураторів надавали: доц. Гнатів О.Б.  — куратор команди «Законотворці» (відокремлений структурний підрозділ Золочівський коледж НУ «Львівська політехніка»), доц. Зигрій О.В. — куратор команди «Феміда» (Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов), ст. викл. Микитин В.І. — куратор команди «Dura lex, sed lex» (Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ступенів),  доц. Бутрин-Бока Н.С. — куратор команди «ЮСТА» (Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл.), викл. Паращук Л.Г. — куратор команди «Inventivum winners» (Мала академія наук, м. Тернопіль).