Гостьова лекція на тему : «Особливості судового розгляду сімейних спорів пов’язаних із захистом особистих-немайнових прав» для студентів ІІ курсу спеціальності "ПРАВО" в рамках дисципліни "Сімейне право"

Сьогодні, 13.03.2024р.  у студентів другого курсу спеціальності «Право» , в рамках вивчення навчальної дисципліни «Сімейне право», відбулася гостьова лекція на тему : «Особливості судового розгляду сімейних спорів пов’язаних із захистом особистих-немайнових прав» за участю представника наукової та викладацької спільноти Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника — Миколи Михайловича Остап‘яка.
Студенти мали чудову нагоду отримати чергову порцію і теоретичних , і практичних юридичних знань; можливість працювати у команді ; створити комфортну комунікацію та ін.
Щиру вдячність за співпрацю висловлюємо нашому гостю Миколі Остап‘юку і впевнені , що попереду будуть нові спільні освітні та наукові проєкти !!!