Черговий анонс від кафедри цивільного права і процесу ЗУНУ !!!
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/432207404_1196387308403296_8475847361193613016_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/432207404_1196387308403296_8475847361193613016_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/432244812_1196387275069966_3778108034286467955_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/432244908_1196387331736627_9185896187106444292_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/434198255_1196386771736683_3616887570203495414_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/434226126_1196403478401679_1838870869588841608_n.jpg)
«Кава з адвокатом» — проєкт, який сьогодні мав прекрасну зустріч із нашою гостею — адвокатесою , науковицею , кандидаткою юридичних наук, викладачем кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка — Іриною Турчин-Кукаріною Ірина Турчин
на предмет діалогу «Участь адвоката у вирішенні сімейних спорів». Актуальними до обговорення були такі вектори , як справи про позбавлення батьківських прав; розірвання шлюбу та поділ майна в умовах війни в Україні ; перетин кордону дітьми та правові наслідки ; звернення до суду за захистом своїх прав та інтересів неповнолітніми особа та багато інших .
Учасники заходу , серед яких були не лише студенти ( другий курс ЮФ ЗУНУ спеціальність «Право»; студенти ФКЕПІТ ЗУНУ спеціальностей «Право», «Правоохоронна діяльність» ) , а й представники науково-педагогічного колективу змогли отримати не лише відповіді на запитання , але й додати у свою комірку знань значну кількість лайфхаків від адвокатеси .
Зустріч відбулася на одному подиху із комфортом та взаємокомунікацією і це було круто !!!
Сердечну подяку висловлюємо нашій шанованій гості і впевнені, що це лише початок нашої співпраці !!!
Аби не пропустити черговий захід — очікуйте наших подальших анонсів !!!