Черговий анонс від кафедри цивільного права і процесу ЗУНУ !!!

«Кава з адвокатом» — проєкт, який сьогодні мав прекрасну зустріч із нашою гостею — адвокатесою , науковицею , кандидаткою юридичних наук, викладачем кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка — Іриною Турчин-Кукаріною Ірина Турчин
на предмет діалогу «Участь адвоката у вирішенні сімейних спорів». Актуальними до обговорення були такі вектори , як справи про позбавлення батьківських прав; розірвання шлюбу та поділ майна в умовах війни в Україні ; перетин кордону дітьми та правові наслідки ; звернення до суду за захистом своїх прав та інтересів неповнолітніми особа та багато інших .
Учасники заходу , серед яких були не лише студенти ( другий курс ЮФ ЗУНУ спеціальність «Право»; студенти ФКЕПІТ ЗУНУ спеціальностей «Право», «Правоохоронна діяльність» ) , а й представники науково-педагогічного колективу змогли отримати не лише відповіді на запитання , але й додати у свою комірку знань значну кількість лайфхаків від адвокатеси .
Зустріч відбулася на одному подиху із комфортом та взаємокомунікацією і це було круто !!!
Сердечну подяку висловлюємо нашій шанованій гості і впевнені, що це лише початок нашої співпраці !!!
Аби не пропустити черговий захід — очікуйте наших подальших анонсів !!!