21 листопада 2019 р. у рамках дуальної освіти з дисципліни "Право природокористування" відбулася зустріч студентів 3-го курсу з Онищуком Михайлом Володимировичем - начальником відділу державного екологічного нагляду (кортролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції в Тернопільській області


21 листопада 2019 р. у рамках дуальної освіти у актовій залі юридичного факультету студенти 3-го курсу з дисципліни «Право природокористування» мали чудову нагоду для зустрічі з Онищуком Михайлом Володимировичем — начальником відділу державного екологічного нагляду (кортролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції в Тернопільській області.

Зустріч відбулася в режимі дискусії, у ході якої студенти цікавилися різними питаннями з права природокористування, ознайомилися із основними напрямами роботи відділення, звернули увагу на нововведення у цій сфері.

Зустріч була жвавою та дискусійною, адже студенти мали змогу отримати відповіді на запитання, які виникають на практиці. Особливо цікавим було спілкування щодо об’єктів природно-заповідних фонду регіону та об’єктів рослинного світу.

Студенти ЮФ, разом з курівником курсу О.В.Зигрій, щиро вдячні за співпрацю Начальнику Інспекції — Головному державному інспектору з охорони навколишнього природного середовища Тернопільської області Ференцу Едуарду Миколайовичу та за гарне і змістовне спілкування Онищуку Михайлу Володимировичу — начальнику відділу державного екологічного нагляду (кортролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції в Тернопільській області.