18 листопада 2019 р. на базі юридичного факультету ТНЕУ було проведено семінар з медичного права для лікарів на тему "Правовий захист лікаря"
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/72441942_2488185221296433_3803464815037382656_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/72441942_2488185221296433_3803464815037382656_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/73083372_2488185404629748_2737124886135701504_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/75394776_2488185314629757_165741353433563136_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/75442950_2488185127963109_7206430977764098048_n.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/76693373_2488185454629743_5027413297624776704_n.jpg)
18 листопада 2019 р. членами комітету медичного, фармацевтичного права та біоетики НААУ України: Зінаїдою Чуприною, Юлією Савеловою та Оксаною Вітязь на базі юридичного факультету ТНЕУ було проведено семінар з медичного права для лікарів на тему «Правовий захист лікаря». Ініціаторами та організаторами заходу є: Сергій Володимирович Банах, Уляна Коруц, Оксана Гнатів та Наталя Майка. Щира дяка нашим гостям та усім учасникам,які були причетні до ефективного та стимулюючого заходу. Дійсно дуже захоплива і активна аудиторія, багато цікавих та актуальних питань, дуже затишна і приємна атмосфера. Безперечно,усе вдалося. До нових зустрічей…