Зустріч студентів третього курсу із головним спеціалістом відділу з питань опіки та піклування служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-3c5b17bfe131ee9b040e62c3a38c793c-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-3c5b17bfe131ee9b040e62c3a38c793c-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-4ddb38dcc8b43eb447ea2298e8c22c22-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-ad4e6552580248975119015a7263bf7a-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-c14146a037683caf8f86eddd588a7176-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-d196f137e619ffd34f7e0a273b3f9b95-V.jpg)
22 квітня 2019 року у рамках лекційного курсу «Сімейне право» відбулася зустріч студентів третього курсу із головним спеціалістом відділу з питань опіки та піклування служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради Вовк Галиною Миронівною.
Тематика зустрічі присвячена питанням усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Цікава бесіда відбулася з приводу питань про основні функції органу опіки і піклування; порядком виявлення та обліку дітей, що залишилися без батьківського піклування, батьків, які неспроможні або не бажають виконувати виховні функції та ін.
Відповідальною за захід виступила доцент кафедри цивільного права і процесу Бутрин-Бока Н.С.
Студенти та колектив кафедри висловлюють щиру подяку за можливість проведення змістовної та пізнавальної зустрічі Вовк Г. М.