![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/10/FB_IMG_15390954800706162.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/10/FB_IMG_15390954800706162.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/10/FB_IMG_15390954869391677.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/10/FB_IMG_15390961393453836.jpg)
Протягом 01.10.2018 р.- 05.10.2018 р. У Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області проведено День відкритих дверей. Студенти перших курсів юридичного факультету Тернопільського національного економічного факультету (груп ПР-12 та ПР-13) та їх куратори Н.В. Майка,Ю В. Труфанова ознайомилися із особливостями роботи органів юстиції,поспілкуватись з працівниками відділів та їх керівниками. Щиро вдячні за цікаво проведений час та відкриття нових для студентів особливостей роботи правника.