Лекція юрисконсульта відділу у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради Мелех Ольги Романівни на тему: "Роль органу опіки і піклування у вирішенні питань, пов"язаних із захистом прав дитини"
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG_20180523_095450.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG_20180523_095450.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG_20180523_103032.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG_20180523_103040.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/SIM-PRAVO1.jpg)
23 травня 2018 року лекційне заняття для студентів 3 курсу юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету з дисципліни «Сімейне право» було проведено юрисконсультом відділу у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради Мелех Ольгою Романівною. Тема лекції: «Роль органу опіки і піклування у вирішенні питань, пов»язаних із захистом прав дитини». Під час заняття лектор ознайомила студентів з основними функціями органу опіки і піклування; порядком виявлення та обліку дітей, що залишилися без батьківського піклування, батьків, які неспроможні або не бажають виконувати виховні функції, вилучення дітей із сімей, де існує загроза здоров»ю та /або життю дитини та ін. Особливу увагу приділено контролю дотримання вимог чинного законодавства щодо захисту житлових та майнових прав дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Дякуємо Ользі Романівні за цікаву і змістовну лекцію.