Лекція судді Тернопільського міськрайонного суду Герчаківської Ольги Ярославівни на тему: «Новели Цивільного процесуального кодексу України»
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG-18e2387af6ffd2a2e0d6580426e7b4b3-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG-18e2387af6ffd2a2e0d6580426e7b4b3-V.jpg)
![](http://cpp.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG-b828a9ec5bf9618323569eaf9e85009e-V.jpg)
22 травня 2018 року лекційне заняття для студентів 3 курсу юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету з дисципліни «Цивільний процес» було проведено суддею Тернопільського міськрайонного суду Герчаківською Ольгою Ярославівною. Тема лекції «Новели Цивільного процесуального кодексу України».