06.10.2023 року в рамках святкування Дня юриста відбулась зустріч студентів магістратури юридичного факультету з суддею Тернопільського міськрайонного суду Сташків Н.М. Даний формат практичної підготовки є дуже корисним для студентів. Зустрічі з практиками дають можливість побачити зв’язок теорії з практикою, стимулювати студентів до більш поглибленого вивчення норм матеріального і процесуального права.
Щира подяка Голові Тернопільського міськрайонного суду Вийванку О.М. за плідну співпрацю та можливість здобувати практичний досвід у стінах юридичного факультету ЗУНУ.